۳۳۳۵۹۰۷۲ ۴۵+

آیین افتتاح رسمی فارم پنج گوشتی شرکت آرتا جوجه سبلان در تاریخ پانردهم بهمن برگزار گردید

مراسم افتتاح رسمی فارم پنج گوشتی شرکت آرتا جوجه سبلان در تاریخ پانردهم بهمن برگزار گردید.دراین مراسم که با شرکت معاونت محترم سیاسی استانداری اردبیل, فرماندار مردمی اردبیل , آقایان مهندس بدری و دکتر فیضی دو تن از نمایندگان اردبیل در مجلس شورای اسلامی , تنی چند از مدیران کل و مقامات لشکری و محلی برگزار گردید.

مراسم افتتاح رسمی فارم پنج گوشتی شرکت آرتا جوجه سبلان در تاریخ پانردهم بهمن برگزار گردید.دراین مراسم که با شرکت معاونت محترم سیاسی استانداری اردبیل, فرماندار مردمی اردبیل , آقایان مهندس بدری و دکتر فیضی دو تن از نمایندگان اردبیل در مجلس شورای اسلامی ,تنی چند از مدیران کل و مقامات لشکری و محلی برگزار گردید در ابتدای مراسم مهندس حاج نوری مدیر عامل شرکت ضمن خوشامدگویی و تبریک ایام ا… دهه فجر به حاضرین در مراسم به ارائه گزارش درخصوص فارم مزبور و مشکلات مبتلا این شرکت در خصوص ضادرات و تولید پرداختند.

در ادامه برنامه نیز معاونت محترم استاندار ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب و افتتاح فارم جدید شرکت آرتاجوجه سبلان, دستور دادند بطور جد به تسطیح مشکلات تولیدکنندگان علی الخصوص آرتاجوجه سبلان پرداخته شود.ایشان بااشاره به افتتاح قریب الوقوع کشتارگاه مدرن آرتاجوجه سبلان این پروژه را موهبتی برای منطقه و کشور دانستند.

فرماندار محترم اردبیل سخنران بعدی مراسم بودند که در سخنانی کوتاه ضمن تمجید از مهندس حاج نوری ,پیروزی های روز افزون این مجموعه را آرزو کردند.

همچنین دکتر فیضی نماینده فهیم استان در مجلس شورای اسلامی نیز با ایراد سخنانی عنوان کردند که نمایندگان استان مجدانه در راستای تحقق اهداف اقتصادی و شکوفایی استان از تلاشی دریغ نخواهند نمود.

مهندس بدری دیگر نماینده تلاشگر استان نیزبعنوان آخرین سخنران مهندس حاج نوری را کارآفرین نمونه نه تنها در ایران بلکه خاورمیانه خواندند و از زحمات ایشان در راستای اشتغالزایی تقدیر و تشکر نمودند.

لازم بذکر است کلنگ احداث فارم پنج گوشتی شرکت آرتاجوجه سبلان درسال93 به زمین زده شد .این فارم با اشتغالزایی 20نفر بصورت مستقیم ظرفیت جوجه ریزی تا 250000قطعه را دارا میباشد .کل هزینه این طرح 000/000/700/97ریال و از محل صد درصد آورده شرکت تامین گردیده است.فارم مزبور در زمینی به وسعت چهار هکتار و 12300متر مسقف در منطقه کرگان اردبیل تاسیس گردیده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *