۳۳۳۵۹۰۷۲ ۴۵+

اعزام کاروان زیارتی آرتاجوجه سبلان در اربعین حسینی به کربلای معلی

اعزام کاروان زیارتی آرتاجوجه سبلان در اربعین حسینی به کربلای معلی

طبق سنت همه ساله جمعی از پرسنل زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ شرکت آرتاجوجه سبلان در ایام اربعین حسینی به دیار کربلا راهی شدند.

طبق سنت همه ساله جمعی از پرسنل زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ شرکت آرتاجوجه سبلان در ایام اربعین حسینی به دیارعشق و معرفت کربلا معلی راهی شدند.این صفر معنوی که از سی ام مهر ماه آغاز گردید بالغ بر سی نفر از پرسنل منتخب و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت در آن حاضر بودند. اعضای کاروان با عزیمت از طریق مرز زمینی مهران پس از دو روز اقامت در نجف اشرف و زیارت بارگاه مطهر مولای متقیان علی علیه السلام و کسب رخصت ; در روز آغاز حرکت کاروان ها به سمت کربلا به یاد قافله سالار کربلا; اعضای کاروان حسینی آرتاجوجه سبلان نیز گسیل گردیدند. کاروان پس از سه روز پیاده روی همراه با انجام فرائض و سوگواره ها در طول مسیر و تکایا به کربلای معلی مشرف گردید.شوق اولین زیارت تربت پاک حسینی و حضور در خیل شیعیان و عزاداران جهانی سالار شهیدان ایام معنوی و سرشار از خاطره ای را برای پرسنل اعزامی و محترم آرتاجوجه سبلان پدید آورد.

از نکات بارز این سفر و کاروان آرتاجوجه سبلان نظم ,رعایت نزاکت و احترام عتبات تا پوشش مناسب و متحد الشکل اعضا بود که در طول مسیر نمود خاصی داشت.

ضمنا چون سنوات گذشته کلیه هزینه های کاروان من جمله ایاب , ذهاب اسکان در هتل و… از جانب شخص مدیریت مجموعه جناب مهندس قدرت حاج نوری متقبل و پرداخت گردید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *