۳۳۳۵۹۰۷۲ ۴۵+

برگزاری جشن بزرگ تاسیس شرکت آرتاجوجه سبلان و با حضور پرسنل آرتاپروتئین

برگزاری جشن بزرگ تاسیس شرکت آرتاجوجه سبلان و با حضور پرسنل آرتاپروتئین

همزمان با 12تیرماه سالروز تاسیس شرکت آرتاجوجه سبلان مراسمی باشکوه برگزار گردید.

همزمان با 12تیرماه سالروز تاسیس شرکت آرتاجوجه سبلان مراسمی باشکوه برگزار گردید. مراسم که در محل مجموعه فرهنگی ورزشی آرتا و باحضور پرسنل و خانواده بزرگ شرکت آرتاپروتءین از مجموعه آرتاجوجه سبلان منعقد گردید . در این جشن بزرگ مهندس حاج نوری مالک و ریاست محترم هیئت مدیره زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ شرکت آرتاجوجه سبلان طی سخنانی ضمن تبریک این روز خجسته به تشریح نمو و فراخی مجموعه پرداخته و از زحمت کشان این عرصه از بدو تاسیس تا کنون تقدیر تشکر نمودند. ایشان با تبیین چشم انداز و افق روشن شرکت جهت ارتقا راندمان کمی و کیفی افزودند: خدارا شاکریم دست در دست هم با اشتغال بیش از هزار نفر در آرتاجوه سبلان هزار نفر نیز بطور مستقیم و غیر مستقیم ارتزاق و چرخ های شکوفایی و صنعت کشورمان را شما با تلاشتان به پیش میبرید.

در ادامه نیز مهندس آرش حاج نوری مدیریت محترم کشتارگاه آرتاپروتئین نیز ضمن تبریک این روز خجسته به تشریح عملکرد و مشخصات این واحد نوپا از زنجیره تولید شرکت به حاضرین پرداختند.

سخنران بعدی مراسم نیز آقای محمدحاج نوری مدیر عامل جدید زنجیره بودند. ایشان نیز ضمن آرزوی تداوم کامیابی ها و حرکت و روند رو به پیشرفت شرکت عنوان نمودند: امید دارم در ایه مدیریت و تجربیات مهندس قدرت حاج نوری و تلاش ما نیروهای جوان مجموعه در جهت حفظ قداست و شان زنجیره گام برداریم و بالنده تر تحویل نسل های آتی دهیم.

جشن بزرگ آرتاجوجه سبلان با برگزاری مراسم و برنامه های شاد و فرهنگی ادامه یافته در انتهای مراسم نیز از نفرات برتر و برگزیده واحد با اهدای لوح یابود و جوایز نفیس تقدیر و تشکر گردید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *