۳۳۳۵۹۰۷۲ ۴۵+

مشارکت آرتاجوجه سبلان در نمایشگاه اکسپو ارمنستان 2015

نمایشگاه اکسپو 2015 از پانزدهم آبانماه در شهرایروان ارمنستان برگزار گردید. در این نمایشگاه که با مشارکت شرکت های ایرانی وکشورهای اوراسیا برگزار گردید

نمایشگاه اکسپو 2015 از پانزدهم آبانماه در شهرایروان ارمنستان برگزار گردید. در این نمایشگاه که با مشارکت شرکت های ایرانی وکشورهای اوراسیا برگزار گردید .بنابراطلاعات واصله برگزاری این نمایشگاه در منطقه اوراسیا حائز اهمیت بوده و انعکاس شایانی در خبرگزاری های اسیایی اروپایی داشته است. استقبال و بازدید از غرفه شرکت ارتاجوجه سبلان در ایام برگزاری چشمگیر بوده و بغیر از بازدید عموم تجار بازرگانان و علی الخصوص فعالین حیطه مرغداری از غرفه شرکت بازدیدو مذاکره نمودند.سوای حضورپررنگ شرکت آرتا جوجه سبلان در این نمایشگاه مدیران حاضر در این سفربا پیرو اقدامات صورت پذیرفته جهت ثبت شرکت در ایروان ارمنستان ,مذاکرات وبازدید های گوناگونی از فارم های کشور ارمنستان انجام گردید. حضور در سمینار یکروزه مدیریت مرغداری نیز از دیگر برنامه های جنبی و نمایندگان شرکت در کشور ارمنستان بود.جناب مسرت بعنوان یکی از اعضا مجموعه که در این سفر همراهی نموده اند در پاسخ به سوال ما در خصوص ماحصل نهایی این سفر اذعان نمودند:

با عنايت به مذاكرات انجام پذيرفته و جلب رضايت و نظر مشتري عمده ارمني امكان انجام معامله تقريباً تحقق يافته مي باشد و لازم است مراتب در اسرع وقت مبني بر اعلام نرخ ابلاغ و سريعاً از طرف ارمني جهت بازديد دعوت و عقد قرارداد گردد و از طرف ديگر لازم است نسبت به استقرار محل دفتر و عوامل انساني و بازاريابي بدون وقفه جهت تداوم فعاليت و صرفا انجام وظيفه در چهارچوي مقررات شركت وبدون پرداختن به مسايل حاشيه اي وغير شركتي مبادرت گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *