۳۳۳۵۹۰۷۲ ۴۵+

به همت مهندس حاج نوری دستگاه فوق تخصصی پیشرفته CARM در بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل راه اندازی شد.

به همت مهندس حاج نوری وبا حضور استاندار اردبیل دستگاه فوق تخصصی پیشرفته CARM در بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل راه اندازی شد. اکبر بهنام جو استاندار اردبیل بعدازظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاح این دستگاه بیان کرد: این دستگاه به همت حاج نوری خیرسللامت به مبلغ روز میلیارد ریال خریداری و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی اردبیل قرار گرفت که هم اکنون آماده بهره برداری در اتاق عمل قلب، عروق و پیوند کلیه بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل است.

، اکبر بهنام جو بعدازظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاح این دستگاه بیان کرد: این دستگاه به همت مهندس حاج نوری به مبلغ روز 5میلیارد ریال خریداری و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی اردبیل قرار گرفت که هم اکنون آماده بهره برداری در اتاق عمل قلب عروق و پیوند کلیه بیمارستان امام خمینی اردبیل است.
وی تولیدکنندگان خیر را سرمایه استان اردبیل معرفی کرد و افزود: قدرت حاج نوری سرمایه‌گذار اردبیل در بخش درمان نیز اقدامات خیرخواهانه‌ای انجام می‌دهد که علاوه بر اشتغالزایی برای نفر در فعالیت‌های خیرخواهانه نیز حضور فعال دارداستاندار اردبیل اظهار کرد: این سرمایه‌گذار با خرید دستگاه سی. آرم که در بحث بیماری عروقی مورد نیاز است، موجب شد تا بیماران این بخش برای معالجه در داخل استان اردبیل اقدام کنند.
گفتنی است دستگاه مزبور برای بیماران نیازمند به اعمال جراحی عروق اندوواسکولار، آنژیوگرافی و سونوگرافی شامل قلب، آئورت، عروق محیطی، عروق احشایی، عروق مغزی و وریدهای مرتبط جهت بالون دستی، آنژیوپلاستی، ونوپلاستی، تعبیه استنت و اعمال جراحی هیبرید قابل انجام بوده و اولین اتاق عمل هیبرید استان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *