۳۳۳۵۹۰۷۲ ۴۵+

امضای تفاهم نامه ساخت و اهدای 14 واحد مسکونی به دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی از طرف مدیریت محترم شرکت آرتاجوجه سبلان

همزمان با 16آذر روز دانشجو مهندس حاج نوری مالک و مدیریت آرتاجوجه سبلان به دعوت این دانشگاه در جمع اساتید و دانشجویان این دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداختند.

همزمان با 16 آذر روز دانشجو مهندس حاج نوری مالک و مدیریت آرتاجوجه سبلان به دعوت این دانشگاه در جمع اساتید و دانشجویان این دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداختند. دراین مراسم که مهندس بهنام جو استاندار اردبیل نیز حضور داشت ایشان ضمن بازدید از طرح های عمرانی، علمی و خدماتی دانشگاه بهمراه استاندار و رییس دانشگاه در جریان روند پیشرفت امور قرار گرفتند.
سپس ایشان در سالن اجتماعات این دانشگاه و در جمع اهالی علم و دانش به ایراد سخنرانی پرداختند. مهندس حاج نوری ضمن‌تبریک روز دانشجو به تشریح روند شکل گیری مجموعه و مسیر نمو خود پرداختند. ایشان ایستادگی تلاش ودر سایه حرکت علم محور را دلیل پیشرفت خود دانستند و دانشجویان را دعوت به سعی مضاعف و همراهی دانشگاه و صنعت نمودند.
مدیریت آرتاجوجه سبلان در پایان سخنان خود قول ساخت و تحویل دستگاه خوابگاه متاهلی را در عرض یکسال پیش رو به دانشجویان‌این دانشگاه را دادند که با تشویق و تقدیر حضار و دانشجویان‌همراه شد.
در ادامه مراسم نیز ریاست دانشگاه در حضور استاندار تفاهم نامه آغاز پروژه ساخت دستگاه خوابگاه متاهلی دانشگاه محقق را با هزینه شخصی ایشان و زیر نظر واحد محترم فنی آرتاجوجه سبلان را نهایی و امضا نمودند.
در انتهای مراسم نیز استاندار اردبیل و ریاست دانشگاه محقق اردبیلی با اهدا لوح و یادبود از مقام علمی و کارآفرینی مهندس حاج نوری تقدیر نمودند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *