۳۳۳۵۹۰۷۲ ۴۵+

افتتاح رسمی فارم پنج مرغ مادر آرتاجوجه سبلان

آیین افتتاح فارم 5 مرغ مادر آرتاجوجه سبلان در تاریخ بیست و یکم بهمن با حضور دکتر رکنی معاونت محترم وزیر جهاد کشاورزی و فرماندار اردبیل برگزار گردید

آیین افتتاح فارم 5 مرغ مادر آرتاجوجه سبلان در تاریخ بیست و یکم بهمن با حضور دکتر رکنی معاونت محترم وزیر جهاد کشاورزی . فرماندار اردبیل و جمع کثیری از مقامات لشکری و کشور ی استان در محل فارم ,با شکوهی خاص برگزار گردید. دراین مراسم مهندس حاج نوری (مالک و مدیریت محترم مجموعه )ضمن خوش آمد گویی به حضاربه ارائه توضیحات وترسیم افق چشم انداز آتی شرکت آرتا جوجه سبلان پرداختند.

در ادامه مراسم نیز مهندس سروی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل به ایراد سخنرانی پرداختند و ضمن ستودن عزم و همت مردان آرتا علی الخصوص مهندس حاج نوری در به ثمر رساندن طرحهای مولد و کارافرین به بیان مشکلات و راهکارهای حوزه دام وطیور پرداختند.

فرماندار اردبیل نیز سخنران بعدی مراسم بودند.آقای زنجانی ضمن تیریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر این پیشرفت ها و قابلیت های ایران عزیز را نشات گرفته از انقلاب و خون پاک شهیدان عنوان نمودند.

سخنران پایانی مراسم نیز آقای دکتر رکنی معاونت محترم وزارت جهاد کشاورزی بودند که ایشان تقارن ایام مبارک دهه فجرو این آیین افتتاح را به فال نیک گرفتند و نشان از عزم مجموعه ساعی آرتا دانستند. ایشان منهدس حاج نوری را موهبتی برای صنعت مرغداری کشور عنوان نموده و درخواست نمودند که ایشان ارتباط خود با سایر همکاران را حفظ نموده و در صورت لزوم با توجه به کثرت و تنوع اقلام فنی و تخصصی تولیدشده در این مجموعه( در خصوص صنعت مرغداری) دستگیر و یاریگر همکاران و صنایع کوچک مرغدار منطقه باشند.

در ادامه مراسم مهندس حاج نوری با اهدائ یادبودی به پاس حمایت بی دریغ و زحمات دکتر رکنی از ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

تقدیر و اهدا لوح سپاس به دو تن از مدیران شرکت آرتاجوجه سبلان بخش دیگری از این مراسم بود. تقدیر از مهندس ابراهیم زاد مدیر تولید مجموعه به پاس دستاوردهای تولیدی در چند سال گذشته و همچنین تقدیر از مهندس پورعشق مدیر عمرانی شرکت به پاس طراحی تکمیل و مطابقت با استانداردهای جهانی فارم های تولیدمجموعه آرتاجوجه سبلان از اهم این مراسم گرامیداشت بود.

در انتهای مراسم نیز افتتاح رسمی این فارم با یاد و نام شهیدان انقلاب صورت پذیرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *